26.2.2017 | Obecné, Sezona 16/17

4. turnaj „B“ týmu mladší přípravky a opět parádní stříbro!!

Neděle 26.2. 2017 - hala Želva Dubňany - pořadatel FK Hodonín
4. turnaj OHL mladší přípravky skupiny "B"

Trenéři: Martin Londin, Standa Lunga

Sestava FKM Morava "B":
ročník 2007: Aneta Daňhelová (brankářka), Agáta Novotná
ročník 2008: Štěpán Gasnárek,Tomáš Fridrich, Adam Juřík, Daniel Mizerík, Tomáš Vrážel, Jonáš Žalčík, David Vach
ročník 2009: Matěj Šeda, Tonda Vašíček, Viktor Lunga
ročník 2010: Martin Lunga

Naše výsledky:

FKM Morava B – FC Kyjov 1919              6 : 0
Branky: Agáta Novotná, Adam Juřík, Daniel Mizerík, David Vach 3x

FKM Morava B – Milotice/Ratíškovice    3 : 3
Branky: Agáta Novotná, Adam Juřík, David Vach

FKM Morava B – FK Hodonín                  1 : 3
Branky: Tomáš Fridrich

FKM Morava B – SK Čejč                         7 : 0
Branky: Agáta Novotná, Adam Juřík 3x, Daniel Mizerík 2x, David Vach

Komentář k turnaji (Martin Londin): Stejně jako minulý týden opět super turnaj a parádní výkony našich hráčů. Zápasy s Kyjovem a Čejčem nemá význam nějak více hodnotit – byla to jednostranná záležitost a byla jen otázka kolik dokážeme soupeři nastřílet branek. Ve druhém zápase jsme s MiRaVou vedli ještě pár minut před koncem 3:1 a zápas jsme v podstatě měli pod kontrolou. Jenže naši hráči dokázali vyrobit chybičku v obraně, čehož šikovní hráči soupeře dokázali využít a snížit na rozdíl jediného gólu. V dramatickém závěru jsme chtěli rozhodnout utkání ve svůj prospěch a soupeř se samozřejmě snažil ze všech sil vyrovnat. To se mu bohužel také asi minutu před koncem se štěstím podařilo, když si prudký centr po nečekaném odrazu od obránce srazila Anetka do vlastní brány. V samotném závěru se ještě řítil sám na brankáře hostí David Vach, ale ten dobře vyběhl a dokázal jeho střelu vyrazit přímo ke Štěpovi, který z voleje ještě trefil břevno a odražený míč už Maťa nestihl zpracovat a zakončit do třetice. Po tomto dramatickém zápase jsme si proti favoritovi turnaje ve třetím zápase vybrali svou slabší chvilku, kdy zkušení hráči dokázali vyrobit tři chyby které soupeř dokázal potrestat. Je škoda, že jsme začali pořádně hrát až za stavu 0:3 a dokázali jsme odpovědět už jen jedním gólem.

Každopádně je třeba určitě opět všechny pochválit za snahu a předvedené výkony. Výborně zachytala Anetka i když se sem tam nějaká ta chybička povedla, ale výborně četla hru, rozehrávala a nebála se i sama vyjet s míčem a zaútočit. Radost jsem měl dnes i z výkonu Agátky, která se dnes v útoku neúnavně nabízela a dokázala zabrat i do obrany když bylo třeba – tři vstřelené góly jsou její odměnou za výborný pohyb bez míče. Samozřejmě nesmím zapomenout ani na Davida Vacha, který dnes opět potvrdil výborným výkonem své kvality. Áda Juřík když zjistil, že nemusí porazit soupeře sám dokázal Agátce, ale i dalším spoluhráčům servírovat parádní nahrávky. Výborně bojoval i Tomík Fridrich a po nemoci se rozehráli i Štěpa Gasnárek a Tom Vrážel. V posledním zápase zabral naplno i Dany Mizerík. Z mladších hráčů opět Maťa velká opora obrany a Marťa nebojácný snaživý výkon v útoku. Ale jak jsem říkal pochválit je třeba všechny a komu se třeba zrovna dnes nedařilo může být příště oporou a hvězdou na dalších turnajích.

Takže trénujeme a makáme dál, čeká nás poslední turnaj „B“ týmu, pak ještě turnaj v Dolních Bojanovicích a na konci března finále celé OHL mladší přípravky a tam se určitě pokusíme porvat o medaile!!

kompletní výsledky 4. turnaje mladší přípravky skupina „B“ – 26.2.2017

Sponzoři a partneři FC Vracov