17.12.2016 | Obecné, Sezona 16/17

1. turnaj OHL mladší přípravky skupiny „A“ – 2. místo pro „A“ tým mladší přípravky

Neděle 27.11. 2016 - 1. turnaj OHL mladší přípravky skupiny "A" - začátek 08:00 hod. pořadatel FC Veselí nad Moravou
Trenéři: Franta Juřík, Martin Londin

ročník 2007: Aneta Daňhelová (brankář)
ročník 2008: Jonáš Žalčík, Jakub Loprais, Adam Juřík, Tomáš Vrážel,
Daniel Mizerík, Štěpán Gasnárek,Tomáš Fridrich, Tadeáš Kudlík
ročník 2009: Matěj Šeda, Filip Fridrich, Viktor Lunga

Naše výsledky:

FKM Morava A – Vnorovy                                   4 : 1

Branky a nahrávky: Adam Juřík 2+1, Daniel Mizerík 1+0, Jonáš Žalčík 1+0, Filip Fridrich 0+1
Komentář: Sice jsme dostali první branku a polovinu zápasu jsme se nemohli dostat do tempa, ale nakonec jsme se rozehráli a zaslouženě jsme zápas otočili.

FKM Morava A – Veselí nad Moravou  A      5 : 0
Branky a nahrávky: Aneta Daňhelová 0+1, Štěpán Gasnárek 1+0, Tomáš Fridrich 1+0, Adam Juřík 1+1, Daniel Mizerík 1+0, Tomáš Vrážel 1+1
Komentář: Šikovného soupeře jsme přehráli, opravdu povedený zápas a velká pochvala.

FKM Morava A – KEN Veselí                            4 : 0
Branky a nahrávky: Tomáš Fridrich 2+0, Adam Juřík 1+0, Tomáš Vrážel 0+1, Jakub Loprais 1+1, Filip Fridrich 0+1
Komentář: I v tomto zápase jsme byli lepším týmem, i když mladší snaživí hráči soupeře bojovali, nakonec jsme dokázali převahu potvrdit i brankami.

FKM Morava A – Rohatec                                 8 : 1
Branky a nahrávky: Tomáš Fridrich 1+0, Adam Juřík 2+1, Tomáš Vrážel 3+0, Jakub Loprais 1+1, Filip Fridrich 1+1, Matěj Šeda 0+1
Komentář: Proti nejslabšímu týmu turnaje jsme hráli s chutí a hrálo se převážně na soupeřově polovině, dařilo se nám i střelecky.

FKM Morava A – Malacky                                0 : 2
Komentář: Poslední zápas bylo vlastně finále celého turnaje. Tým Malacek byl pozván pořádajícím Veselím nad Moravou jako družebni a hrál vlastně mimo soutěž OHL, nicméně i tak jsme chtěli vyhrát. První polovina zápasu byla jednoznačně v naší režii, měli jsme spoustu šancí a soupeře do žádné vážnější nepustili. Soupeř byl na tom technicky i rychlostně velmi dobře a hrál důrazně a do těla a když jsme je přehrávali neostýchali se použít faulů a to ještě spoustu tahání rukou nebylo odpískáno. Bohužel jsme se nedokázali prosadit gólově a soupeř využil nedorozumění v naši obraně a povedlo se mu skórovat. Vrhli jsme všechny síly do útoku a vyrovnání několikrát viselo na vlásku, ale nakonec jsme z brejku inkasovali podruhé a to dost nešťastně – Anetka dokázala střelu útočníka vyrazit, ve skrumáži se však nejlépe zorientoval hostující hráč a dorazil míč do naši brány. Líbilo se mi jak naše hráče zápas pohltil – nevzdali se a snažili se dál se zápasem ještě něco udělat, ale času už bylo málo. Tomík Fridrich se na levé straně hřiště krásně technicky uvolnil, ale nadějnou brejkovou situaci zmařil surovým zákrokem zezadu hráč soupeře – bez snahy zasáhnout míč Tomíka který byl v plné rychlosti doslova zkosil – poprvé co jezdím s mladší přípravkou na turnaje jsem viděl takovýto zákrok a vyloučení. Nicméně minutová přesilovka už změnu skóre nepřinesla. Naši hráči to samozřejmě obrečeli, ale od nás trenérů i od rodičů si vyslechli jen slova uznání – zápas odmakali od první do poslední minuty a nechali na hřišti vše – pro nás byli prostě i tak vítězové. Nakonec z toho tedy bylo 2. místo a jako bonus si vystřílel Adam Juřík titul nejlepšího střelce. Takže veliká pochvala pro všechny za předvedené výkony a jen tak dál…

Výsledková listina  1. turnaje OHL mladší přípravky skupiny A

Sponzoři a partneři FC Vracov